Drag
Dıgıtal Health Agency

Amacımız markanızı hedeflediğiniz noktaya ulaştırmaktır. Yaratıcı ekibimiz, web tasarım uzmanlığımız ve etkili pazarlama stratejilerimizi ile her zaman memnuniyet sağlıyoruz.

Sağlık Turizmi

ve Danışmanlık Hizmeti

Sağlık Turizmi Ve Türkiye

Az önce bahsettiğimiz gibi Türkiye özellikle coğrafi konumu, teknoloji yatırımları ve uzman doktorları ile bu alanda dünyada ilk 5 destinasyondan biri haline geldi. Amerika, Almanya, Tayland ve Hindistan gibi ülkeler ile rekabet eden ülkemiz, jeotermal zenginlikleri ile de, özellikle wellness turizminde ciddi avantajlara sahip.


Hastane Ve Klinikler İçin Neden Önemli ?

Özellikle son yıllarda yaşanan ekonomik kırılganlıklar ve artan döviz kurlarından dolayı sağlık kuruluşları rotalarını yabancı hastalara çevirdiler. Fakat birçok kuruluş bu alanda hala istenilen seviyede değil. Aslında ülke olarak rekabet edebileceğimiz sayılı sektörlerden biri olan sağlık turizmi, pazarlama yetersizliklerinden dolayı hedeflenen seviyede değil.


Reklam Ajansı – Sağlık Kuruluşları İş Birlikleri

Gelişen dijital pazarlama metotları ile artık potansiyel hastalar ile iletişim kurmak ve hizmetlerinizi tanıtmak her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Bu alanda deneyimli reklam ajanslarından biri olarak, 2023 Ocak Ayına geldiğinde 100 ün üzerinde sağlık kuruluşuna sağlık turizm desteği veriyoruz. Markanızın yabancı hastaların ihtiyaçlarına göre konumlandırmasının yapılması oldukça önemli. Dijital pazarlamada etkili ve sonuç odaklı işler yapan reklam ajansları ile kurulabilecek iş birlikleri sayesinde potansiyel hastalar ile iletişim kurmak hiç de zor değil. Bu noktada hastane, klinik, doktorlar ve sağlık turizmini hedefleyen acenteler iyi bir dijital reklam ajansı seçerek sağlık turizminde daha etkin bir yol haritası çizebilir.