INSTAGRAM REKLAMLARI

INSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram son zamanlarda gitgide popüler olan ve oldukça fazla kişiye hitap eden uygulamalardan birisidir. 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu sosyal ağ gün geçtikçe daha fazla kullanıcı sayısına ulaşıyor. Bu arada İnstagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından da birisidir. İnstagram reklamları da Facebook gibi reklam verebileceğiniz dijital reklam ağıdır.

INSTAGRAM REKLAMLARI NEDİR?

Instagram reklamları; sosyal medya reklam kampanyalarının duyulmasıyla birlikte popüler olmuş reklam çeşitlerinden biridir. Marka bilinirliğini artırmak için, hedef kitleye hızlı yollardan ulaşmak için kurulan reklam alanıdır. İnstagram sosyal medya reklamlarını etkin bir şekilde yürütülebilecek bir platformdur.

Instagram’da gösterim ve tıklama başına ödeme seçenekleri mevcuttur. Yüksek dönüşüm ve düşük maliyet için İnstagram reklamlarını tercih edebilirsiniz.

INSTAGRAM REKLAM MODELLERİ

Markanızı daha bilinir hale getirmek için İnstagram reklamlarını tercih ettiyseniz bir de reklam modellerini seçmeniz gerekir. İnstagram reklam modelleri şu şekilde kategorilere ayrılıyor;

Fotoğraf Reklamları,
Video Reklamları,
Dönen Reklamlar,
İnstagram Hikâye Reklamları
Reklam modelleri arasında dilediğiniz modeli seçmeniz mümkün.

NEDEN INSTAGRAM REKLAMLARI?

Hem görsel kurgusu hem de buna ek olarak görsel kalitesi gibi seçenekleri bulunan reklam çeşidi ile satış oranlarınızı arttırmak ve markanızı daha bilinir hale getirmek mümkün. Reklamı hedef kitleye uygun bir şekilde yayınlamak reklam başarısını arttırır.

İnstagram reklamı verme süresinde markanızı veya kendinizi en iyi şekilde temsil etmek ve tanıtmak için uygun İnstagram reklamları yayınlamanız gerekiyor. Bu noktada profesyonel bir şekilde İnstagram reklamları işlemini sürdürmek için uzman kişilerden yardım almanızda fayda var.

DMU AJANS olarak İnstagram reklamları konusunda başarılı sonuçlar sunar. Doğru stratejiler yürüterek satışınızı artırmaya odaklanır ve bu alanda planlamalar yapar ve büyümenizi sağlar.

INSTAGRAM REKLAMLARI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ